0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliyat şehir içi ve şehirler arası olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketlerinden biriyiz. Türkiye’nin her bir şehrine hizmet veren ve bunu en ekonomik fiyatlarla sağlayan bir şirketiz. Nakliyat hizmeti için ihtiyaç duyulan ekipmanlar ve personellerimiz sizler için temin edilecektir. İşinde başarılı ve özenle çalışan ekip arkadaşlarımız temiz ve düzenli bir şekilde çalışarak sizlere fazladan bir iş çıkartmayacaktır. Eşyalarınızı hassas ve güvenli bir şekilde paketlenip taşınacaktır. Taşınma günü sizlerle anlaşılan saatte gelip  kısa bir süre içerisinde de taşınmanız sağlanacaktır. Sizde iyi bir hizmet almak istiyorsanız Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetini tercih edebilirsiniz. Bizlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Asansörlü Nakliyat

Yenimahalle asansörlü nakliyat olarak verdiğimiz kaliteli hizmetle müşterilerimizi her zaman memnun etmeyi başardık. Yenimahalle asansörlü nakliyat taşımacılık müşterilerine dediğimiz  saatte binanızın önüne gelerek eşyalarınızı  paketleyip ambalajlıyoruz.  Kırılabilecek eşyalarınıza daha da özenli davranarak taşıyor ve zarar verme ihtimalini kaldırıyoruz. Eğer zarar verme gibi bir durum olursa verdiğimiz zararı karşılıyoruz. Fiyat olarak bir çok asansörlü nakliyat hizmet veren firmalara göre müşterilerimizi fiyat konusunda memnun ediyoruz. Şuan a kadar hiçbir müşterimiz den verdiğimiz hizmetten dolayı olumsuz bir yorum almadık. Eminiz ki sizlere vereceğimiz hizmettende sizler memnun kalacaksınız. Eğer asansörlü nakliyat ile taşınacak iseniz bizlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Şehir İçi Nakliyat

Yenimahalle şehir içi nakliyat Ankara şehri içinde en çok bilinen ve en çok tercih edilen bir firmayızdır. Uzun bir süredir bu sektörde yer almaktayız . Bizler her zaman işimizi en iyi yapmak ve müşterilerimizi verdiğimiz hizmetten dolayı memnun etmek isteriz. Personellerimizin her biri işinde başarılıdır bize eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde güvenerek  emanet edebilirsiniz. Personellerimiz eşyalarınızı paketleyip ambalajlar, kırılma riski olan eşyalarınız ise ayrı bir şekilde paketlenir. İşimizi her zaman düzenli ve planlı çalışarak yürütürler. Bu sayede sizlere fazla bir zaman kaybı yaşatmayız.  Belirlediğiniz gün ve saat içinde konforlu ve üst düzey araçlarımızla anlaştığımız saat içinde gelir kısa bir süre içerisinde taşınmanızı gerçekleştiririz. Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.