0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Sürekli büyümesi ile her geçen gün daha kozmopolit bir yapıya bürünen Ankara’nın Polatlı ilçesinde ikamet edenlerin taşınma ihtiyaçları için firmamız uzun yıllardır faaliyet vermektedir. İlçe genelinde gerçekleştirilecek tüm ev taşıma işlemlerinin profesyonel standartlara uygun olarak yerine getirilmesinde deneyimli ve uzman ekibimizle birlikte görev alıyoruz. İlçe sakinlerinin hem şehir içi hem de şehirlerarası gerçekleştirmek durumunda kaldıkları ev taşıma işlemlerini sorunsuz, hızlı ve kolay bir şekilde atlatabilmelerine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle de Polatlı evden eve nakliyat hizmetlerimiz modernize sistemler ile bir araya getirerek, yüksek kalite standartlarına uygun şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Uzman ekiplerimiz ve modernize nakliye sistemlerimiz ile Polatlı ilçesi genelinde taşınmanın ciddi bir problem olmaktan çıkmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Polatlı Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün hızla gelişen teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan Polatlı evden eve nakliyat firmamız, ilçe sakinlerine en güvenilir ve en kaliteli nakliye hizmetlerini çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Eşyaların güvenliği hususunda en yüksek kalite standartlarını oluşturmaya özen göstermekteyiz. Firmamız tarafından tüm müşterilerin eşyaları en güvenli şekilde yeni adreslerine taşınmaktadır. Bu ev taşıma işlemlerinin titiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi hususunda alınan tüm önlemleri evden eve nakliyat sigortası ile de güvence altına almaktayız. Evden eve nakliyat sigortası kapsamında tüm eşyaların güvenliğinden endişe duymadan firmamıza emanet edebilirsiniz.

Polatlı Evden Eve Nakliyat Sigortası Kapsamı

Evden eve nakliyat hizmetlerimizin güvenlik standartlarına olan güvenimiz çerçevesinde müşterilerimize sigorta desteği vermekteyiz. Polatlı evden eve nakliyat sigortamız sayesinde eşyalarınız tüm hizmetlerimiz süresince firmamız güvencesi altında bulunmaktadır. Bu şekilde güvenliklerinden endişe duymadan firmamıza emanet edebilirsiniz. Evden eve nakliyat sigortamızın kapsamı eşyalarınızın paketlenmesi ile birlikte başlamaktadır. Eksperimiz tarafından belirlenen eşyalarınız tek tek kayıt altına alınmaktadır. Kayıt altına alınan eşyalarınız için uzman personellerimiz tarafından hassas şekilde eşya paketleme uygulanmaktadır. Bu uygulama ile birlikte eşyanızın sigortası devreye girmektedir. Evden eve nakliyat sigortamızın kapsamı eşyalarınızın yeni evinizde paketlerinden çıkartılmasına kadar olan süreci kapsamaktadır. Bu şekilde hangi aşamada olursa olsun eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigortamız tarafından zararlarınız karşılanmaktadır.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.