0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Hakkımızda

Nurkent Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uzun yıllardır pek çok kişiye nakliye hizmeti vermiş bulunmaktayız. Ankara’da hizmet veren firmamız; müşterilerimizin eşyalarını Türkiye sınırları içerisindeki herhangi bir yere taşıyabilmektedir. Ankara evden eve nakliyat konusundaki başarısı ile kazandığı ün ile beraber firmamız ofis taşımacılığı gibi pek çok taşımacılık faaliyetini vermeye de başlamıştır. Mesleki etik kurallarımız gereğince her müşterimize eşit şartlar altında, eşit kalitede hizmet vermekteyiz. Bu süreçte çalışanlarımızın deneyimi ile araçlarımız ve ekipmanlarımızı birleştirerek müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine taşımaktayız. Genç ve dinamik çalışanlarımız; müşterilerimiz için yıpratıcı ve zorlayıcı olan bu süreci oldukça kısa süren, kolay bir süreç haline getirmektedir.

Taşımacılık Sektöründe Güvenin Adresi

Nakliye sektörü, rekabetin oldukça fazla olduğu ve bu sebeple hizmet kalitesinin de çok uçlarda olabildiği bir sektördür. Birçok nakliye firması; eşyaların taşınması sırasında yeterli dikkat ve özeni göstermeyerek eşya sahiplerinin mağdur olmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeple eşya sahipleri de nakliye firmalarına karşı daha temkinli olabilmektedirler.

Uzun yıllardır şehir içi ve Ankara şehir dışı nakliyat hizmetleri veren firmamız; müşterilerinin eşyaların taşınma süreçleri ile ilgili hassasiyetlerini önemsemekte ve bu doğrultuda güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin eşyalarını sıfır hasar ile yeni adreslerine ulaştırmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının sayısı, niteliği ya da yeni adresin mesafesi fark etmeksizin; hepsinin firmamıza güven duymasını sağlamayı önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Yelpazesi

Müşterilerimizin bu süreçte verdiğimiz hizmetten memnun kalmaları ve taşınma süreçlerinin problemsiz bir şekilde sonlanabilmesi için hizmet yelpazemizde devamlı olarak yenilikler yapmaktayız. Müşterilerimize sadece eşyalarının bir adresten başka bir adrese taşınması yönünde değil, taşınma sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri bütün hizmetler kapsamında yardımcı olmaktayız. Bu sebeple müşterilerimizin eşyalarının paketlemesini üstlenebilmekteyiz. Doğru ambalajlar ve teknikler ile eşyalarını paketledikten sonra doğru şekilde nakliye araçlarına yerleştirmekte ve hasarsız bir şekilde yeni adreslerine eşyaların taşınmasını sağlamaktayız. Aynı zamanda eşyalarının belirli bir süre başka bir yerde depolanmasını isteyen müşterilerimize de Ankara eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Taşınma sürecinde müşterilerimiz firmamıza 7/24 ulaşabilmektedirler. Bu süreçte kendilerine izleyeceğimiz yol hakkında detaylı bilgi vermekteyiz. Ancak sorularının olması veya vereceğimiz hizmette değiştirilmesini istedikleri bir noktanın olması halinde; istedikleri zaman iletişim adreslerimizden ulaşarak bize bildirebilmeleri mümkün olmaktadır.

Yüksek Kalite İle Düşük Fiyatlı Nakliye Hizmeti

Nurkent Nakliyat olarak her bütçeden müşterimize hitap eden bir hizmet politikası izlemekteyiz. Düşük fiyatlar ile müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan taşınma süreçlerini kolaylaştırabilecek bütün hizmetleri alabilmelerini ve bu süreçte eşya paketleme gibi önemli hizmetleri lüks olarak görmemelerini sağlamaktayız. Aynı zamanda hizmet kalitemizi de düşürmeyerek müşterilerimizin eşyalarının problemsiz bir şekilde taşınabilmesini sağlamaktayız. Ankara asansörlü nakliyat gibi müşterilerimizin daha kaliteli ve hızlı şekilde eşyalarının taşınabilmesini sağlayan hizmetlerimizi müşterilerimize uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.