0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız; deneyimli ve işinin ehli kadrosu, geniş araç filosu ve gelişmiş ekipmanları ile beraber nakliye hizmeti vermektedir. Sektörümüzde hatrı sayılır bir yer edinmiş olmakla beraber müşterilerimizin nakliye sürecinden memnun ayrılmalarını amaçlayarak her geçen gün müşteri kitlemizi daha da genişletebilmekteyiz. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin evlerinden taşınma süreçlerinin kısa, hızlı ve ekonomik olması adına sürecin bütün sorumluluğunu firma olarak biz almaktayız. Müşterilerimiz bu süreçte sadece isteklerini ve beklentilerini ileterek ödemelerini yapmaktadırlar ve sonrasında eşyalarının montaj dahil olmak üzere yeni adreslerine taşınması ile süreç sonlanmaktadır. Detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz iletişim adreslerimiz üzerinden 7/24 iletişim kurabilmektedirler.

Keçiören Evden Eve Nakliyat İçin Firma Seçimi

Taşınma gibi başlı başına yıpratıcı, yorucu ve zorlayıcı olan bir sürecin daha kötü hale gelmemesi için doğru nakliye firmasının seçilmesi gerekmektedir. Doğru nakliye firması ise; profesyonel bir nakliye hizmeti veren, bünyesinde deneyimli çalışanlar barındıran firmadır. Taşınma sürecinin hasarsız ve problemsiz bir şekilde atlatılabilmesi için nakliye firması için öncesinde detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir.

Firmamız çalışanlarını deneyimli, güler yüzlü, genç ve dinamik kişilerden seçmektedir. Taşınma sürecinde müşterilerimizin talep edebilecekleri bütün hizmetler ile ilgili gerekli donanıma sahip olan ekiplerimiz ile nakliye hizmeti vermekteyiz. İşinin ehli kişiler ile bu süreci yönettiğimiz için de müşterilerimiz herhangi bir problem ile karşılaşmamaktadırlar ve eşyaları hasar almadan yeni adreslerine yönlendirilebilmektedir.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat hizmeti veren firmamız; geniş araç filosu ve gelişmiş ekipmanları ile beraber müşterilerimize bu hizmeti sunmaktadır. Araçlarımız düzenli aralıklar ile yenilenmekte ve bakımları da belirli periyotlarda yapılmaktadır. Bu sayede araçlarda yaşanabilecek arızaların önüne geçmekte ve bu arızalar kaynaklı nakliye sürecinde aksaklık yaşanmasını da engellemekteyiz. Hızlı olduğu kadar güvenli hizmet vermeyi de amaçlamaktayız. Gün ya da saat kısıtlaması olmadan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Keçiören Evden eve nakliyede sunulan hizmetlerimiz ise aşağıdaki gibidir:

  • Eşya paketleme
  • Sigortalı nakliye
  • Asansörlü taşımacılık
  • Eşya depolama
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ofis taşımacılığı

Ekonomik Keçiören Ev Nakliyatı

Nurkent Nakliyat olarak sektörde bu kadar senedir varlığımızı koruyabilmemizin en önemli nedenlerinden biri; hizmetlerimizi müşterilerimize yüksek fiyatlar ile sunmuyor oluşumuzdur. Uygun fiyatlı Keçiören evden eve nakliyat hizmetleri vermekte olan firmamız; her bütçeden bireyin eşyalarını düşük fiyatlar ile taşıtarak nakliye sürecini problemsiz bir şekilde atlatmasını sağlamaktadır. Süreç içerisinde sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek kullandığımız araç ve ekipmanları bu doğrultuda yenilemekteyiz. İş gücünü ve maliyeti düşürerek hem çalışanlarımızın daha iyi şartlar altında çalışmalarını hem de müşterilerimizin daha düşük ücretler ile kaliteli hizmet almalarını sağlamaktayız. Nakliye hizmetlerimizin belirli bir fiyatlandırması bulunmaktadır. Ancak müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda alacakları hizmetleri şekillendirebildikleri için fiyatları da kendileri için en uygun hale getirebilmektedirler.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.