0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Sigortalı Nakliyat

Ev veya ofis fark etmeksizin, herhangi bir yerdeki eşyaların taşınması; sorumluluk gerektiren bir durumdur. Bu süreçte yanlış firma seçimi, yanlış paketleme tekniklerinin kullanılması gibi sebepler ile taşınan eşyalar hasar alabilmektedir. Taşınan eşyaların hasar alması durumunda ise; eşya sahibinin mağdur olmaması için Ankara sigortalı nakliyat hizmetinin alınması gerekmektedir. Bu sayede uğradığı hasarı maddi olarak tazmin edebilme imkanı olmaktadır. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını taşırken özenli ve dikkatli olmamızın yanı sıra; oldukça düşük de olsa eşyalarının hasar alma riskine karşı eşyalarını sigortalayabilmekteyiz. Bu sayede taşınma süreçleri içerisinde güvenlik açısından herhangi bir mağduriyet yaşamamaktadırlar.

  

  

Ankara Sigortalı Taşımacılık Hizmetinin Önemi

Taşınma süreci eşya sahipleri için kimi zaman mental kimi zaman da maddi açıdan zorlayıcı olmaktadır. Taşınma sürecinin uzaması, kısa süre içerisinde sonuçlanmaması, eşyaların hasar alması gibi durumlar; taşınacak olan bireylerin bu süreçte zorlanmalarına neden olabilmektedir. Aynı zamanda taşınacak olan bazı kişiler bu süreçte eşyalarının nakliye firmalarında kaybolması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalabilmektedir. Bu noktada seçilen nakliye firmasının sorgulanması gerekmektedir. Profesyonel ve kaliteli nakliye hizmeti veren bir firmada; eşyaların hasar alması, kırılması ya da kaybolması gibi durumlar yaşanmamaktadır.

Ankara Sigortalı nakliyenin önemine bakıldığında; firmamız müşterilerimizin eşyalarının nakliye süreci içerisinde herhangi bir hasar alması halinde, bu hasarı karşılayarak müşterilerimizin mağdur olmalarının önüne geçmektedir. Manevi açıdan değeri olan ya da maliyet bakımından değerli buldukları herhangi bir eşyalarını bu sayede güven içerisinde firmamıza teslim edebilmektedirler.

Taşımacılıkta Deneyimin İsmi

Nakliyede tecrübenin adresi olan firmamız; hem hizmet kalitesi hem de ekibi ile sektördeki tecrübesini kanıtlamaktadır. Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren, işinin ehli denebilecek tecrübeye ulaşmış olan, genç ve dinamik kişilerden oluşan bir çalışan kadrosu oluşturmaktayız. Çalışanlarımız güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemektedirler. Aynı zamanda hizmetlerimizde kullandığımız araç ve ekipmanların kullanımlarına hakim olan kişilerdir.

Müşterilerimiz için taşınma sürecinin oldukça rahat geçebilmesi için geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliye araçlarından kamyon ve kamyonetlere kadar müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri pek çok çeşitte araç ile hizmet vermekteyiz. Nakliye hizmetlerimiz esnasında herhangi bir problem çıkmaması adın araçlarımızı düzenli olarak yenilemekte ve aynı zamanda bakımlarını da yaptırmaktayız.

Düşük Ücretler İle Ankara Sigortalı Nakliyat

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye süreçlerini kolaylaştıracak olan hizmetleri kısıtlı bütçeleri dolayısı ile alamamalarını istememekteyiz. Bu sebeple bütün hizmetlerimizi, her bütçeden bireyin alabileceği şekilde uygun bir fiyat politikası kapsamında şekillendirmekteyiz. Ankara sigortalı nakliyat fiyatlarımızı da düşük tutmakta ve maddi ya da manevi değer verdiği eşyaların güvenli bir şekilde taşındığını bilme rahatlığını müşterilerimize yaşatmaktayız. Müşterilerimizin sigortalı nakliyat ücretleri ile ilgili net bir fiyat talep edebilmeleri için ise; firmamızı arayarak taşınacak olan eşyaları ile ilgili bilgi vermeleri yeterli olmaktadır.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.