0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Şehirler Arası Nakliyat

Taşımacılık sektöründe en çok dikkat edilen konulardan biri, Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti olmaktadır. Taşınacak olan kişiler için bu süreç oldukça zorlayıcı geçerken, mesafelerin artması ile beraber daha da zorlayıcı hale gelmektedir. Nakliyat firmasının doğru seçilmemesi ve verilen hizmete özen gösterilmemesi ile beraber, eşya sahipleri mağdur olabilmektedirler. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin şehirler arası taşınma süreçlerinde mağdur olmamaları adına gerekli özeni ve dikkati göstermekteyiz. Geniş araç filomuz ile kendilerine hizmet vermekteyiz. Taşınma sürecini problem haline getirmemeleri ve bu süreçte sorun yaşamamaları için taşınmanın bütün aşamalarında ekiplerimiz ile beraber rol almaktayız. Paketlemeden nakliyeye kadar müşterilerimize kaliteli ve ekonomik nakliye hizmetleri sunmaktayız.

 

  

Ankara Şehir Dışı Taşımacılık Hizmeti

Nakliye sürecinde hem firmaların hem de eşya sahiplerinin dikkat etmeleri gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Ancak uzak mesafe nakliyatta dikkat edilmesi gereken noktalar daha fazla olmaktadır. Bunun sebebi ise; şehirler arası nakliyat hizmetlerinde, eşyaların araç içerisinde çok daha uzun saatler boyunca kalacak olmasıdır. Bu sebeple eşyaların araç içerisine doğru yerleştirilmesi ve eşyalar yeni adrese götürülürken aracın düzgün sürülmesi oldukça önemli olmaktadır.

Şehir dışı nakliyat hizmetinde; eşyaların herhangi bir hasar almadan yeni adrese ulaştırılması hedeflenmelidir. Uzun yıllardır Ankara’da hizmet veren ve Türkiye’nin her yerine şehir dışı taşımacılık hizmeti veren firmamız; güvenli ve hasarsız şekilde müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine ulaştırmaktadır.

Deneyimli Kadro İle Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Eşya taşımacılığında herhangi bir problem çıkmaması adına nakliyat hizmetinin işinin ehli olan kişiler tarafından verilmesi gerekmektedir. Eşyaların yanlış yöntemler ile taşınmaması, kırılmamaları ve hasar almamaları için deneyimli bir kadro ile nakliyat hizmeti veren firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Firmamız uzun yıllardır nakliye sektöründe varlığını sürmektedir ve çalışanlarımızı seçerken gösterdiğimiz hassasiyeti ilk günden bugüne devam ettirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı benimsemiş, güler yüzlü, süreç ile ilgili müşterilerimize detaylı bilgileri verebilecek yetkinlikte kişileri ekibimize dahil etmekteyiz. Çalışanlarımız uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet vermiş olan, deneyimli, işinin ehli, genç ve dinamik kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların demontesini/montesini yapabilecek, eşyaları paketleyebilecek, eşyaları zarar görmeyecek şekilde yerleştirebilecek, nakliye aracını problemsiz bir şekilde sürebilecek donanımda olan kişileri ekibimize dahil etmekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Taşımacılık

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize hizmet kalitesi konusunda yardımcı olduğumuz gibi fiyatlar konusunda da yardımcı olmaktayız. Ankara’daki adres ile taşınılacak olan adres arasındaki mesafeye, taşınacak olan eşyaların sayılarına, kullanılan nakliye yöntemlerine Ankara şehirler arası nakliye fiyatları belirlenmektedir. Müşterilerimizin eşyalarının hızlı, ekonomik ve kolay şekilde yeni adreslerine ulaşabilmesi için gerekli çabayı göstermekteyiz. Öğrencisinden çalışanına kadar her bütçeden bireyin rahatlıkla nakliye hizmeti alabilmesini sağlamaktayız. Maddi kaygıları odak noktamız haline getirerek değil, müşterilerimizin memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak fiyat politikamızı belirlemekteyiz.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.