0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Şehir İçi Nakliyat

Taşınma süreci birçok eşya sahibi için oldukça zorlayıcı bir süreç olmaktadır. Eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adrese taşınıp taşınamayacağı konusunda eşya sahipleri endişe duyabilmektedirler. Ankara şehir içi nakliyat hizmetinde eşyaların taşındığı mesafe her ne kadar kısa mesafe olsa da, yine de eşya sahibinin eşyalarının hasar alma riski bulunmaktadır. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının hasar alma riskini sıfıra indirmeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimize deneyimli ekiplerimiz ile beraber hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuzdaki araçlar ile müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adrese aktarımını sağlamaktayız. Eşyaların hazırlanması, paketlenmesi, depolanması, nakliyesi ve demonte olanların yeni adrese ulaştıktan sonra montajı gibi aşamaları ekibimiz üstlenmektedir.

 

  

Ankara  Şehir İçi Taşımacılıkta Önemli Noktalar

Ankara  Şehir içi nakliyatta önemli noktalara bakıldığında; hem çevreyi hem de eşya sahiplerini rahatsız etmeyecek şekilde bir nakliye planının hazırlanması gerekmektedir. Bu süreçte eşya sahiplerinin belirttikleri tarih ve saat aralıklarında kendilerine nakliye hizmeti sunmaktayız. Bu süreçte hem gürültü anlamında aynı binada oturdukları kişileri rahatsız etmemeyi hem de eşyaları çıkartırken çevreye ya da binaya zarar vermemeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimize belirttiğimiz saat aralıklarının dışına çıkmamak için trafik koşullarını hizmet vereceğimiz gün öncesinde araştırmaktayız. Bu sayede müşterilerimize daha hızlı ve pratik şekilde taşımacılık hizmeti verebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak müşterilerimizin bu süreci daha kolay şekilde atlatabilmeleri için dikkat edilmesi gereken bütün noktalara dikkat etmekte ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

İhtiyaca Göre Ankara Şehir İçi Taşımacılık Hizmeti Belirleme

Nakliye hizmetinin en verimli şekilde alınabilmesi için en kısa süre içerisinde en pratik şekilde eşyaların taşınması gerekmektedir. Yanlış bir nakliye firması, yanlış bir taşımacılık yöntemi; nakliye sürecinin gereğinden fazla problem ile geçirilmesine sebebiyet verebilmektedir. Bunun olmaması için ihtiyaca göre belirlenecek nakliyat seçenekleri ile en kaliteli şekilde taşımacılık hizmetinin verilmesi gerekmektedir.

Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaç duydukları taşımacılık hizmetine göre bir plan hazırlanmaktadır. Firmamız bu süreçte hizmet kalitesini iyileştirebilmek adına müşterilerimize çeşitli ek hizmet önerileri de yapmaktadır. Nakliye sürecinin daha hızlı şekilde gerçekleşebilmesi için sadece ihtiyaç duyulan hizmetler belirlenerek bu plan doğrultusunda hizmet verilmektedir.

Düşük Ücretler İle Şehir İçi Taşımacılık

Uygun fiyatlar ile Ankara şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firma olarak müşterilerimize standart bir fiyat politikası uygulamamaktayız. Müşterilerimiz sadece aldıkları hizmetin ücretini ödemektedirler. Dolayısı ile ihtiyaçlarına uygun hizmetleri belirleyerek bu hizmetleri talep ettiklerinde, fazla ücret ödemeden uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti alabilmektedirler. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin bütçelerine göre ayrım yapmaksızın, her müşterimize uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Şehir içi nakliyat ücretlerimizi belirlerken müşterilerimizin mevcut adresleri ile yeni adresleri arasındaki mesafeye, taşınacak eşyalarının sayısına, kullanılacak yöntemlere bakılmaktadır. Net bir fiyat verilebilmesi için müşterilerimizin firmamız ile görüşmeleri gerekmektedir.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.