0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Parça Eşya Taşımacılığı

Birçok nakliye firmasının bünyesine katmadığı Ankara parça eşya taşıma hizmeti, firmamızın uzun yıllardır verdiği bir hizmettir. Nurkent Nakliyat olarak Ankara’daki müşterilerimize parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışan kadromuz ile beraber hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımızı hizmet anlayışımızı benimsemiş olan güler yüzlü, genç, dinamik ve işinin ehli kişiler içerisinden seçmekteyiz. Daha az eşya ile aynı zamanın harcanması ve aynı iş gücünün kullanılması sebebi ile birçok firmanın önem vermediği bir hizmet olsa da; firmamız diğer nakliye hizmetlerine verdiği önemi parça eşya taşıma için de göstermektedir. Bu sebeple hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde eşyaları yeni adreslerine ulaştırmaya çalışmaktadır.

  

  

Ankara Parça Eşya Taşımacılığının Kapsamı

Müşterilerimizin eşyalarının tamamının değil sadece bir kısmının taşınacak olması; parça eşya taşımacılığının kapsamına girmektedir. Parça eşya taşımacılığı, günümüzde her firmada rastlanabilecek bir hizmet değildir. Taşınacak olan eşya sayısının daha az olması sebebi ile nakliye firmaları parça eşya taşımacılığından daha az getiri elde etmektedirler. Bu sebeple bu hizmeti vermeyi tercih etmemektedirler. Aynı zamanda bazı firmalar da bu hizmeti oldukça yüksek fiyatlar ile vererek müşterilerinin tercih etmemesini sağlamaya çalışmaktadırlar.

Firmamız; hızlı ve pratik şekilde taşınmak isteyen müşterilerine parça eşya veya bütün eşyaların olması fark etmeksizin nakliye hizmeti vermektedir. Eşya sayısı az olsa dahi müşterilerimizin fiziksel güçleri eşyaları taşımaya yetemeyebilmektedir. Böyle durumlarda eşyaların zarar görmemesi adına bir profesyonel tarafından taşınması daha mantıklı bir karar olmaktadır.

Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Kalite

Ankara Parça eşya taşımada kalite konusuna birçok firma önem vermemektedir. Dolayısı ile birçok eşya sahibinin birkaç parça eşyası hasar alabilmektedir. Ancak firmamız; müşterilerimizin bütün eşyalarını taşıtmak istemeleri durumunda da sadece birkaç parça eşyalarını taşıtmak istemeleri halinde de hizmet kalitesinden ödün vermemektedir. Şehir içi, şehir dışı taşımacılık fark etmeksizin müşterilerimizi memnun edecek bir sonuç almayı amaçlayarak nakliye hizmeti sunmaktayız.

Hizmet kalitemizin en üst seviyede olabilmesi için ekibimize dikkat ettiğimiz kadar araç ve ekipmanlarımıza da özen göstermekteyiz. Geniş araç filomuzda bulunan araçlarımızı birkaç yılda bir yenilemekte ve bu araçların da temizliğini ve bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız. Son teknoloji ekipmanlar ile hem hızlı hem de kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Düşük Fiyatlar İle Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Nurkent Nakliyat olarak taşımacılık fiyatlarımızı belirlerken, sektördeki fiyatlara göre uygun tutmaya özen göstermekteyiz. Ankara parça eşya taşıma fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin taşınacak olan eşya sayısı, eşyaların taşınacağı mesafenin ne kadar olduğu, bu süreçte ek hizmetlerin alınıp alınmayacağı gibi detaylara dikkat etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar; her bütçeden bireyin uygun karşılayabileceği fiyatlar olmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimize hizmet verirken ya da sonrasında ek ücretler çıkartmamaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak özenli olduğumuz kadar ekonomik çözümler bulmayı da amaçlamaktayız.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.