0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Paketleme & Ambalajlama

Taşınma sürecini başlatan en önemli uygulamalardan biri olan eşya paketleme işleminin hatalı yapılmasından doğan zararları önleyebilmek için firmamız eşya paketleme hizmeti vermektedir. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyalarının nakliye esnasında hasar almayacak şekilde paketlenmesini ve yerleştirilmesini sağlamaktayız. Müşterilerimiz için sorunsuz ve eşyalar için hasarsız bir taşınma sürecinin olmasını amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuz için süreç ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapmayı ve müşterilerimizin taleplerine göre süreci yönlendirmeyi amaç edinmiş kişiler ile çalışmaktayız. İşinin ehli olan ekiplerimiz, paketleme tekniklerine hakim oldukları için ekiplerimizden kaynaklı bir hata ile karşılaşılmamaktadır.,

  

  

Eşya Paketleme Hizmetinin Tercih Edilmesinin Önemi

Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında zarar görmemesi için önem verilmesi gereken durumlardan biri de eşyaların doğru paketlenmesidir. Eşyaların doğru paketlenmemesi durumunda; eşya taşıma esnasında eşyaların paketleri yırtılabilmektedir. Bu sebeple eşyalar hasar alabilmektedir. Nakliye sürecinin problemsiz ve hasarsız geçebilmesi için eşya paketlemenin önemi oldukça büyük olmaktadır.

Günümüzde eşya sahipleri nakliye firmalarına oldukça önyargılı yaklaşmaktadır. Bunun sebebi ise; eşyalarının nakliye esnasında zarar görmesidir. Ancak eşyanın doğru teknikler ile özenli bir şekilde taşınmaması kadar eşyanın yanlış paketlenmesi sebebi ile de eşyalar zarar görebilmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin eşya paketleme aşamasını kendilerinin yapması yerine, bu hizmeti ekiplerimizden talep etmeleri kendileri için daha avantajlı olmaktadır. Deneyimli ekiplerin doğru paketlemeleri ile beraber eşyaları hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşabilmektedir.

Eşya Paketleme Hizmeti Nasıl Verilir?

Nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, bizimle iletişime geçtiklerinde eşya paketleme hizmeti almak istediklerini de belirtmelidirler. Bu sayede müşterilerimiz için ayırdığımız nakliye sürecine eşya paketleme hizmetinin süresini de ekleyerek buna göre bir planlama yapmaktayız. Paketlemesi yapılacak olan eşyalarının ne kadar olduğu ve bu eşyaların nitelikleri konusunda bilgi almamız durumunda, buna göre ambalajları temin etmekteyiz.

Paketlemesi yapılacak olan ürünlerin demontesini yaptıktan sonra uygun ambalajlar ile paketlemesini yapmaktayız. Ardından ürünlerin güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirdikten sonra paketlerin açılması ve ürünlerin montajının yapılması da ekibimize ait olmaktadır. Taşınacak olan müşterilerimizin evlerine gönderdiğimiz her ekip içerisinde bu işlemler konusunda deneyimli olan kişiler mutlaka bulunmaktadır. Bu sebeple herhangi bir problem çıkmadan ve eşyalar hasar almadan nakliye süreci tamamlanabilmektedir.

Eşya Paketleme Ücretleri

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için en önemli aşamalardan biri olduğu için sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Hatalı paketleme sonucunda telafisi mümkün olmayan yanlışlar ortaya çıkabileceği için müşterilerimizin bu konuda deneyimli ve profesyonel olan firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Eşya paketleme fiyatlarını belirlerken maddi kaygı gözetmemekteyiz. Bu sebeple her eşya için en uygun ambalaj ile paketleme yapmakta ve bunun için müşterilerimizden ek ücretler talep etmemekteyiz.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.