0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ankara ofis ve büro taşımacılığı hizmetimiz ile beraber müşterilerimiz iş alanlarında nakliye hizmetine ihtiyaç duyduklarında, kendilerine hızlı ve pratik nakliye hizmeti vermekteyiz. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin ofislerini oldukça kısa süre içerisinde taşımaktayız. Bu sayede işleri herhangi bir şekilde sekteye uğramamaktadır. Mesai saatlerini öncesinde belirtmeleri durumunda; mesai saatleri dışında, ertesi günkü mesai saatlerinin başlangıcına yetişecek şekilde taşımacılığı gerçekleştirebilmekteyiz. Müşterilerimizin ofislerindeki eşyaları asansörlü nakliyat hizmetimiz ile çıkartmakta ve sonrasında geniş araç filomuzdaki uygun araçlara yükleyerek yeni adrese nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte deneyimli kadromuz ile eşyaların hasar almaması için gerekli bütün önlemleri almakta, özen ve dikkati göstermekteyiz.

  

  

Ankara Ofis Ve Büro Taşımacılığının Dikkat Edilecek Detayları

Ofis taşımacılığı, diğer mekanların eşyalarının taşınmasına göre daha zorlayıcı olabilmektedir. Bunun sebebi ise; ofisteki eşyaların daha çok maddi olarak değerli olan elektronik eşyalar barındırmasıdır. Taşınacak olan eşyaların hazırlanması, hazırlanan eşyaların paketlenmesi, paketlenen eşyaların nakliye aracına yerleştirilmesi ve sonrasında yeni ofise nakliyesinin gerçekleşmesi oldukça özen istemektedir.

Ofis ve büro taşımacılığında önem verilecek noktalar oldukça fazla sayıdadır ve firmamız bu noktaların hepsini geçmiş deneyimleri ile keşfederek uygulamaya devam etmektedir. Şehir içi veya şehir dışı ulaşım, bütün ofis eşyaları ya da ofisteki birkaç parça eşyanın taşınması fark etmeksizin; firmamız her müşterimize eşit özeni göstermektedir. Kısa süre içerisinde en problemsiz ve hasarsız nakliye işlemini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Güvenilir Ankara Ofis  ve Büro Taşımacılığı Hizmeti

Deneyimli kadromuz ile profesyonel ofis ve büro taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Ofis içerisindeki eşyaların herhangi bir hasar almadan yeni adreslerine taşınması oldukça önemlidir. Bu sebeple müşterilerimize işinin ehli çalışanlar ile hizmet sunmaktayız. Çalışanlarımızı uzun yıllardır nakliye sektöründe çalışmış, genç ve dinamik kişiler içerisinden seçmekteyiz. Firmamızın hizmet anlayışını benimsemiş ve müşterilerimize karşı güler yüzlü hizmet veren kişiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin bu süreç içerisinde özel isteklerinin olması, sorularının bulunması durumunda; kendilerine karşı çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemekteyiz. Eşyaların hasar almaması amacı ile gerekli önlemleri alarak hizmet sunmaktayız. Bu süreç içerisinde sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanarak müşterilerimiz ofis eşyalarını garanti altına alabilmektedirler. Olası bir hasar durumunda, firmamız müşterilerimizi mağdur etmemekte ve eşyalarının aldığı hasarı karşılamaktadır.

Uygun Ücretler İle Ankara Ofis Ve Büro Taşımacılığı Hizmeti

Dora Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti sunmayı amaç edinmekteyiz. Ankara Ofis ve büro taşımacılığı fiyatlarımızı müşterilerimizin ofislerine taşınacak olan eşya sayısına, kullanılacak olan taşımacılık yöntemlerine, mevcut adres ile yeni adres arasındaki mesafeye göre farklılık göstermektedir. Net fiyatlar hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin iletişim adreslerimiz üzerinden bilgi almaları ve verdiğimiz hizmetlerden hangilerinin ihtiyaçlarına uygun olduğunu belirlemeleri gerekmektedir. Hızlı ve pratik olduğu kadar ekonomik ofis taşımacılığı hizmeti de vermeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple sektörde edindiğimiz yer ile beraber birçok kurumsal firmanın da ofis taşımacılığını üstlendiğimiz bir nakliye geçmişine sahibiz.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.