0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

Taşınmak gibi zorlu bir eylem, oldukça detaylı parçaların taşınmasını gerektiren Ankara evden eve nakliyat hizmeti için daha da zorlu olmaktadır. Dolayısı ile bu süreçte eşyalarının kırılmadan ya da bozulmadan yeni adreslerine ulaşabilmesi konusunda kaygılanmaları oldukça normaldir. Ancak Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye firmalarına olan güvenlerini tazelemelerini ve eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamayı istemekteyiz. Bu süreçte nakliye sektöründe kullanılan en yeni araç ve ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların zamanında teslim edilebilmesi için araçlarımızın herhangi bir arıza çıkartmayacağından emin olmakta ve bakımlarını düzenli periyotlarda yapmaktayız. Uzman kadromuz ile müşterilerimizin nakliye süreci ile ilgili sorularını cevaplandırmaktayız.

  

  

Kolay Ankara Ev Nakliyesi

Ankara’da hizmet vermeye başlayan firmamız; ev taşımayı kolaylaştıran seçenekler ile hizmet yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Taşınma süreci hem zaman isteyen hem de zahmet gerektiren bir süreç olduğu için firmamız bu sürecin müşterilerimizin üzerindeki yükünü hafifleterek bu süreci kolaylaştırabilecek bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Herhangi bir kriter kapsamında müşteri ayrımı yapmadan herkese hitap eden bir firma olmaktayız. Bütçesi daha kısıtlı ve eşya sayısı daha az olan öğrencilerden ailelere kadar herkese hitap eden bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmaması adına eşyalarının daha pratik şekilde taşınabileceği nakliye yöntemleri ile kendilerine hizmet vermekteyiz.

Hızlı Taşınma Süreci

Taşınma süreci hızlı halledilmediği sürece hem eşyaların zarar görme riski olmaktadır hem de müşterilerimiz bu süreçte mental olarak yıpranmaktadırlar. Bu sebeple taşınma sürecini hizmet vermeye başlamadan önce detaylı bir şekilde planlamakta ve Ankara hızlı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hangi gün ve saat aralıklarında hangi hizmetleri vererek müşterilerimizin taşınma sürecini yöneteceğimizi önceden belirlemekte ve bu konuda müşterilerimize de detaylı bilgi vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz yeni adreslerinde düzenlerini çok daha kısa süre içerisinde kurabilmekte ve günlük hayatları kötü etkilenmeden taşınma süreçlerini noktalayabilmektedirler.

Taşınma sürecinin daha hızlı sonuçlanabilmesi için kullandığımız yöntemlerden biri de asansörlü nakliyat hizmeti olmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarının çok daha kısa süre içerisinde, hasarsız bir şekilde aşağıya taşınabilmesi için asansörlü araçlarımızı kullanmaktayız. Zamandan ve iş gücünden kazanım sağlayan bir yöntemdir. Esasında yüksek katlı binalardan taşınmayı kolaylaştırabilmek için uygulanmaya başlayan bir yöntem olsa da, günümüzde her kat için tercih edilmektedir.

Ekonomik ve Kaliteli Ankara Nakliyat

Uygun fiyatlı taşınma seçenekleri sunan firmamız; ekonomik seçenekler sunarken kaliteli hizmet anlayışından da ödün vermemektedir. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye sürecinde sinirlerinin yıpranmaması, morallerinin bozulmaması ve bütçelerinin sarsılmaması için kendilerine işlerini ve bu süreci kolaylaştırabilecek seçenekler ile taşınma hizmeti sunmaktayız. Deneyimli personelimiz, güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin aldıkları evden eve nakliye hizmetinin fiyatlarını kendi bütçelerine göre kişiselleştirebilmeleri ve bu sayede bütçelerini en verimli şekilde kullanarak sadece ihtiyaç duydukları hizmetleri alabilmeleri mümkün olabilmektedir.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.