0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Asansörlü Nakliyat

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye sürecinde yaşadıkları zorlukları baz alarak bu süreci iyileştirmeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple verdiğimiz hizmetleri her geçen gün daha da iyileştirebilecek çalışmalar yapmakta ve bu amaca hizmet eden nakliye hizmetlerini de bünyemize katmaktayız. Ankara Asansörlü nakliyat hizmetimiz hem müşterilerimiz hem de taşımacılık faaliyetini gerçekleştirecek olan nakliye ekibimiz için daha kolay ve pratik bir taşınma sürecinin olmasını sağlamaktadır. Eşyaların zarar görmemesi, güvenli ve hızlı bir şekilde çıkartılabilmesi için asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Günümüzde eşyaların çıkartılacağı binalar dar merdivenli veya yüksek katlarda olmasa da daha güvenli olduğu için asansörlü nakliye araçları kullanılmaktadır.

  

  

Ankara Asansörlü Nakliyat Hizmetimizin Detayları

Ankara Asansörlü taşıma yapmak için öncelikle müşterilerimizin eşyalarının taşınacağı bina ile ilgili bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Geniş araç filomuzda metrelerce yüksekliğe ulaşabilecek asansörlü araçlar bulunmaktadır. Müşterilerimizin evlerinin geniş pencere, balkon ya da terasından araçların paletleri yaklaştırılmaktadır. Doğru ve sağlam açı ile binaya yaklaştırdıktan sonra paleti sabitlemekteyiz. Ardından eşyaların asansörlü araca yerleştirilerek çıkartılmasını ve aşağıya indirilmesini sağlamaktayız.

Asansörlü nakliye hizmetinin tercih edilmesinin sebebi; eşyaların daha kısa süre içerisinde, daha kolay şekilde taşınabilmesini sağlıyor oluşudur. Daha az işgücü ile eşyaların çıkartılabilmesini sağlayan bir yöntemdir. Deneyimli ekibimiz, asansörlü araçların doğru açı ile yerleştirilmesi ve sabitlenmesi konusunda bilgili oldukları için bu süreçte herhangi bir problem çıkmamaktadır.

Güvenli Ankara Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Yüksek katlı ve dar merdivenlere sahip olan binalardan eşya çıkartmak, çoğunlukla riskli olmaktadır. Merdivenlerden eşyalar çıkartılırken duvarlara çarpıp hasar alabilmektedir. Aynı zamanda taşıma işlemini yapacak olan ekip için de fazla iş gücü gerektiren bir durum olduğu için eşyaları taşıyacak olanların fiziksel olarak zorlanmalarına ve problem yaşamalarına neden olabilmektedir. Ancak güvenli Ankara asansörlü taşıma hizmeti ile beraber müşterilerimizin eşyaları, ekstra iş gücü harcanmadan direkt pencere veya balkonlardan çıkartılmaktadır. Taşıma işlemini yürüten ekiplerimiz deneyimli oldukları için araç ve ekipmanların nasıl kullanılması gerektiği konusunda gerekli donanıma sahiptirler. Bu sebeple asansörlü araçlar ile eşyalar aşağıya indirilirken herhangi bir problem çıkmamaktadır.

Ankara Asansörlü Taşıma Ücretleri

Ankara Asansörlü taşıma fiyatları; müşterilerimizin oturdukları evlerinin mevcut kat yüksekliği, taşınacak olan eşyalarının sayısı gibi bilgiler alındıktan sonra ekiplerimiz tarafından hesaplanmaktadır. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktayız ve talep ettikleri hizmetler doğrultusunda bu fiyatları kendi bütçelerine göre ayarlayabilme fırsatını kendilerine sunmaktayız. Asansörlü nakliyat ile ekiplerimizin harcadığı iş gücü azaldığı için verdiğimiz hizmetin maliyeti de daha az olmaktadır. Bu sebeple müşterilerimize daha uygun fiyatlar sunabilme fırsatımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin bu süreçte uygun fiyatlar

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.