0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Taşınma sürecini başlatan en önemli uygulamalardan biri olan eşya paketleme işleminin hatalı yapılmasından doğan zararları önleyebilmek için firmamız eşya paketleme hizmeti vermektedir. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyalarının nakliye esnasında hasar almayacak şekilde paketlenmesini ve yerleştirilmesini sağlamaktayız. Müşterilerimiz için sorunsuz ve eşyalar için hasarsız bir taşınma sürecinin olmasını amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuz için süreç ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapmayı ve müşterilerimizin taleplerine göre süreci yönlendirmeyi amaç edinmiş kişiler ile çalışmaktayız. İşinin ehli olan ekiplerimiz, paketleme tekniklerine hakim oldukları için ekiplerimizden kaynaklı bir hata ile karşılaşılmamaktadır.,

  

  

Eşya Paketleme Hizmetinin Tercih Edilmesinin Önemi

Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında zarar görmemesi için önem verilmesi gereken durumlardan biri de eşyaların doğru paketlenmesidir. Eşyaların doğru paketlenmemesi durumunda; eşya taşıma esnasında eşyaların paketleri yırtılabilmektedir. Bu sebeple eşyalar hasar alabilmektedir. Nakliye sürecinin problemsiz ve hasarsız geçebilmesi için eşya paketlemenin önemi oldukça büyük olmaktadır.

Günümüzde eşya sahipleri nakliye firmalarına oldukça önyargılı yaklaşmaktadır. Bunun sebebi ise; eşyalarının nakliye esnasında zarar görmesidir. Ancak eşyanın doğru teknikler ile özenli bir şekilde taşınmaması kadar eşyanın yanlış paketlenmesi sebebi ile de eşyalar zarar görebilmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin eşya paketleme aşamasını kendilerinin yapması yerine, bu hizmeti ekiplerimizden talep etmeleri kendileri için daha avantajlı olmaktadır. Deneyimli ekiplerin doğru paketlemeleri ile beraber eşyaları hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşabilmektedir.

Eşya Paketleme Hizmeti Nasıl Verilir?

Nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, bizimle iletişime geçtiklerinde eşya paketleme hizmeti almak istediklerini de belirtmelidirler. Bu sayede müşterilerimiz için ayırdığımız nakliye sürecine eşya paketleme hizmetinin süresini de ekleyerek buna göre bir planlama yapmaktayız. Paketlemesi yapılacak olan eşyalarının ne kadar olduğu ve bu eşyaların nitelikleri konusunda bilgi almamız durumunda, buna göre ambalajları temin etmekteyiz.

Paketlemesi yapılacak olan ürünlerin demontesini yaptıktan sonra uygun ambalajlar ile paketlemesini yapmaktayız. Ardından ürünlerin güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirdikten sonra paketlerin açılması ve ürünlerin montajının yapılması da ekibimize ait olmaktadır. Taşınacak olan müşterilerimizin evlerine gönderdiğimiz her ekip içerisinde bu işlemler konusunda deneyimli olan kişiler mutlaka bulunmaktadır. Bu sebeple herhangi bir problem çıkmadan ve eşyalar hasar almadan nakliye süreci tamamlanabilmektedir.

Eşya Paketleme Ücretleri

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için en önemli aşamalardan biri olduğu için sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Hatalı paketleme sonucunda telafisi mümkün olmayan yanlışlar ortaya çıkabileceği için müşterilerimizin bu konuda deneyimli ve profesyonel olan firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Eşya paketleme fiyatlarını belirlerken maddi kaygı gözetmemekteyiz. Bu sebeple her eşya için en uygun ambalaj ile paketleme yapmakta ve bunun için müşterilerimizden ek ücretler talep etmemekteyiz.

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye sürecinde yaşadıkları zorlukları baz alarak bu süreci iyileştirmeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple verdiğimiz hizmetleri her geçen gün daha da iyileştirebilecek çalışmalar yapmakta ve bu amaca hizmet eden nakliye hizmetlerini de bünyemize katmaktayız. Ankara Asansörlü nakliyat hizmetimiz hem müşterilerimiz hem de taşımacılık faaliyetini gerçekleştirecek olan nakliye ekibimiz için daha kolay ve pratik bir taşınma sürecinin olmasını sağlamaktadır. Eşyaların zarar görmemesi, güvenli ve hızlı bir şekilde çıkartılabilmesi için asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Günümüzde eşyaların çıkartılacağı binalar dar merdivenli veya yüksek katlarda olmasa da daha güvenli olduğu için asansörlü nakliye araçları kullanılmaktadır.

  

  

Ankara Asansörlü Nakliyat Hizmetimizin Detayları

Ankara Asansörlü taşıma yapmak için öncelikle müşterilerimizin eşyalarının taşınacağı bina ile ilgili bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Geniş araç filomuzda metrelerce yüksekliğe ulaşabilecek asansörlü araçlar bulunmaktadır. Müşterilerimizin evlerinin geniş pencere, balkon ya da terasından araçların paletleri yaklaştırılmaktadır. Doğru ve sağlam açı ile binaya yaklaştırdıktan sonra paleti sabitlemekteyiz. Ardından eşyaların asansörlü araca yerleştirilerek çıkartılmasını ve aşağıya indirilmesini sağlamaktayız.

Asansörlü nakliye hizmetinin tercih edilmesinin sebebi; eşyaların daha kısa süre içerisinde, daha kolay şekilde taşınabilmesini sağlıyor oluşudur. Daha az işgücü ile eşyaların çıkartılabilmesini sağlayan bir yöntemdir. Deneyimli ekibimiz, asansörlü araçların doğru açı ile yerleştirilmesi ve sabitlenmesi konusunda bilgili oldukları için bu süreçte herhangi bir problem çıkmamaktadır.

Güvenli Ankara Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Yüksek katlı ve dar merdivenlere sahip olan binalardan eşya çıkartmak, çoğunlukla riskli olmaktadır. Merdivenlerden eşyalar çıkartılırken duvarlara çarpıp hasar alabilmektedir. Aynı zamanda taşıma işlemini yapacak olan ekip için de fazla iş gücü gerektiren bir durum olduğu için eşyaları taşıyacak olanların fiziksel olarak zorlanmalarına ve problem yaşamalarına neden olabilmektedir. Ancak güvenli Ankara asansörlü taşıma hizmeti ile beraber müşterilerimizin eşyaları, ekstra iş gücü harcanmadan direkt pencere veya balkonlardan çıkartılmaktadır. Taşıma işlemini yürüten ekiplerimiz deneyimli oldukları için araç ve ekipmanların nasıl kullanılması gerektiği konusunda gerekli donanıma sahiptirler. Bu sebeple asansörlü araçlar ile eşyalar aşağıya indirilirken herhangi bir problem çıkmamaktadır.

Ankara Asansörlü Taşıma Ücretleri

Ankara Asansörlü taşıma fiyatları; müşterilerimizin oturdukları evlerinin mevcut kat yüksekliği, taşınacak olan eşyalarının sayısı gibi bilgiler alındıktan sonra ekiplerimiz tarafından hesaplanmaktadır. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktayız ve talep ettikleri hizmetler doğrultusunda bu fiyatları kendi bütçelerine göre ayarlayabilme fırsatını kendilerine sunmaktayız. Asansörlü nakliyat ile ekiplerimizin harcadığı iş gücü azaldığı için verdiğimiz hizmetin maliyeti de daha az olmaktadır. Bu sebeple müşterilerimize daha uygun fiyatlar sunabilme fırsatımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin bu süreçte uygun fiyatlar

Birçok nakliye firmasının bünyesine katmadığı Ankara parça eşya taşıma hizmeti, firmamızın uzun yıllardır verdiği bir hizmettir. Nurkent Nakliyat olarak Ankara’daki müşterilerimize parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışan kadromuz ile beraber hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımızı hizmet anlayışımızı benimsemiş olan güler yüzlü, genç, dinamik ve işinin ehli kişiler içerisinden seçmekteyiz. Daha az eşya ile aynı zamanın harcanması ve aynı iş gücünün kullanılması sebebi ile birçok firmanın önem vermediği bir hizmet olsa da; firmamız diğer nakliye hizmetlerine verdiği önemi parça eşya taşıma için de göstermektedir. Bu sebeple hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde eşyaları yeni adreslerine ulaştırmaya çalışmaktadır.

  

  

Ankara Parça Eşya Taşımacılığının Kapsamı

Müşterilerimizin eşyalarının tamamının değil sadece bir kısmının taşınacak olması; parça eşya taşımacılığının kapsamına girmektedir. Parça eşya taşımacılığı, günümüzde her firmada rastlanabilecek bir hizmet değildir. Taşınacak olan eşya sayısının daha az olması sebebi ile nakliye firmaları parça eşya taşımacılığından daha az getiri elde etmektedirler. Bu sebeple bu hizmeti vermeyi tercih etmemektedirler. Aynı zamanda bazı firmalar da bu hizmeti oldukça yüksek fiyatlar ile vererek müşterilerinin tercih etmemesini sağlamaya çalışmaktadırlar.

Firmamız; hızlı ve pratik şekilde taşınmak isteyen müşterilerine parça eşya veya bütün eşyaların olması fark etmeksizin nakliye hizmeti vermektedir. Eşya sayısı az olsa dahi müşterilerimizin fiziksel güçleri eşyaları taşımaya yetemeyebilmektedir. Böyle durumlarda eşyaların zarar görmemesi adına bir profesyonel tarafından taşınması daha mantıklı bir karar olmaktadır.

Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Kalite

Ankara Parça eşya taşımada kalite konusuna birçok firma önem vermemektedir. Dolayısı ile birçok eşya sahibinin birkaç parça eşyası hasar alabilmektedir. Ancak firmamız; müşterilerimizin bütün eşyalarını taşıtmak istemeleri durumunda da sadece birkaç parça eşyalarını taşıtmak istemeleri halinde de hizmet kalitesinden ödün vermemektedir. Şehir içi, şehir dışı taşımacılık fark etmeksizin müşterilerimizi memnun edecek bir sonuç almayı amaçlayarak nakliye hizmeti sunmaktayız.

Hizmet kalitemizin en üst seviyede olabilmesi için ekibimize dikkat ettiğimiz kadar araç ve ekipmanlarımıza da özen göstermekteyiz. Geniş araç filomuzda bulunan araçlarımızı birkaç yılda bir yenilemekte ve bu araçların da temizliğini ve bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız. Son teknoloji ekipmanlar ile hem hızlı hem de kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Düşük Fiyatlar İle Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Nurkent Nakliyat olarak taşımacılık fiyatlarımızı belirlerken, sektördeki fiyatlara göre uygun tutmaya özen göstermekteyiz. Ankara parça eşya taşıma fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin taşınacak olan eşya sayısı, eşyaların taşınacağı mesafenin ne kadar olduğu, bu süreçte ek hizmetlerin alınıp alınmayacağı gibi detaylara dikkat etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar; her bütçeden bireyin uygun karşılayabileceği fiyatlar olmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimize hizmet verirken ya da sonrasında ek ücretler çıkartmamaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak özenli olduğumuz kadar ekonomik çözümler bulmayı da amaçlamaktayız.

Ankara ofis ve büro taşımacılığı hizmetimiz ile beraber müşterilerimiz iş alanlarında nakliye hizmetine ihtiyaç duyduklarında, kendilerine hızlı ve pratik nakliye hizmeti vermekteyiz. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin ofislerini oldukça kısa süre içerisinde taşımaktayız. Bu sayede işleri herhangi bir şekilde sekteye uğramamaktadır. Mesai saatlerini öncesinde belirtmeleri durumunda; mesai saatleri dışında, ertesi günkü mesai saatlerinin başlangıcına yetişecek şekilde taşımacılığı gerçekleştirebilmekteyiz. Müşterilerimizin ofislerindeki eşyaları asansörlü nakliyat hizmetimiz ile çıkartmakta ve sonrasında geniş araç filomuzdaki uygun araçlara yükleyerek yeni adrese nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte deneyimli kadromuz ile eşyaların hasar almaması için gerekli bütün önlemleri almakta, özen ve dikkati göstermekteyiz.

  

  

Ankara Ofis Ve Büro Taşımacılığının Dikkat Edilecek Detayları

Ofis taşımacılığı, diğer mekanların eşyalarının taşınmasına göre daha zorlayıcı olabilmektedir. Bunun sebebi ise; ofisteki eşyaların daha çok maddi olarak değerli olan elektronik eşyalar barındırmasıdır. Taşınacak olan eşyaların hazırlanması, hazırlanan eşyaların paketlenmesi, paketlenen eşyaların nakliye aracına yerleştirilmesi ve sonrasında yeni ofise nakliyesinin gerçekleşmesi oldukça özen istemektedir.

Ofis ve büro taşımacılığında önem verilecek noktalar oldukça fazla sayıdadır ve firmamız bu noktaların hepsini geçmiş deneyimleri ile keşfederek uygulamaya devam etmektedir. Şehir içi veya şehir dışı ulaşım, bütün ofis eşyaları ya da ofisteki birkaç parça eşyanın taşınması fark etmeksizin; firmamız her müşterimize eşit özeni göstermektedir. Kısa süre içerisinde en problemsiz ve hasarsız nakliye işlemini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Güvenilir Ankara Ofis  ve Büro Taşımacılığı Hizmeti

Deneyimli kadromuz ile profesyonel ofis ve büro taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Ofis içerisindeki eşyaların herhangi bir hasar almadan yeni adreslerine taşınması oldukça önemlidir. Bu sebeple müşterilerimize işinin ehli çalışanlar ile hizmet sunmaktayız. Çalışanlarımızı uzun yıllardır nakliye sektöründe çalışmış, genç ve dinamik kişiler içerisinden seçmekteyiz. Firmamızın hizmet anlayışını benimsemiş ve müşterilerimize karşı güler yüzlü hizmet veren kişiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin bu süreç içerisinde özel isteklerinin olması, sorularının bulunması durumunda; kendilerine karşı çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemekteyiz. Eşyaların hasar almaması amacı ile gerekli önlemleri alarak hizmet sunmaktayız. Bu süreç içerisinde sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanarak müşterilerimiz ofis eşyalarını garanti altına alabilmektedirler. Olası bir hasar durumunda, firmamız müşterilerimizi mağdur etmemekte ve eşyalarının aldığı hasarı karşılamaktadır.

Uygun Ücretler İle Ankara Ofis Ve Büro Taşımacılığı Hizmeti

Dora Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti sunmayı amaç edinmekteyiz. Ankara Ofis ve büro taşımacılığı fiyatlarımızı müşterilerimizin ofislerine taşınacak olan eşya sayısına, kullanılacak olan taşımacılık yöntemlerine, mevcut adres ile yeni adres arasındaki mesafeye göre farklılık göstermektedir. Net fiyatlar hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin iletişim adreslerimiz üzerinden bilgi almaları ve verdiğimiz hizmetlerden hangilerinin ihtiyaçlarına uygun olduğunu belirlemeleri gerekmektedir. Hızlı ve pratik olduğu kadar ekonomik ofis taşımacılığı hizmeti de vermeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple sektörde edindiğimiz yer ile beraber birçok kurumsal firmanın da ofis taşımacılığını üstlendiğimiz bir nakliye geçmişine sahibiz.

Taşımacılık sektöründe en çok dikkat edilen konulardan biri, Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti olmaktadır. Taşınacak olan kişiler için bu süreç oldukça zorlayıcı geçerken, mesafelerin artması ile beraber daha da zorlayıcı hale gelmektedir. Nakliyat firmasının doğru seçilmemesi ve verilen hizmete özen gösterilmemesi ile beraber, eşya sahipleri mağdur olabilmektedirler. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin şehirler arası taşınma süreçlerinde mağdur olmamaları adına gerekli özeni ve dikkati göstermekteyiz. Geniş araç filomuz ile kendilerine hizmet vermekteyiz. Taşınma sürecini problem haline getirmemeleri ve bu süreçte sorun yaşamamaları için taşınmanın bütün aşamalarında ekiplerimiz ile beraber rol almaktayız. Paketlemeden nakliyeye kadar müşterilerimize kaliteli ve ekonomik nakliye hizmetleri sunmaktayız.

 

  

Ankara Şehir Dışı Taşımacılık Hizmeti

Nakliye sürecinde hem firmaların hem de eşya sahiplerinin dikkat etmeleri gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Ancak uzak mesafe nakliyatta dikkat edilmesi gereken noktalar daha fazla olmaktadır. Bunun sebebi ise; şehirler arası nakliyat hizmetlerinde, eşyaların araç içerisinde çok daha uzun saatler boyunca kalacak olmasıdır. Bu sebeple eşyaların araç içerisine doğru yerleştirilmesi ve eşyalar yeni adrese götürülürken aracın düzgün sürülmesi oldukça önemli olmaktadır.

Şehir dışı nakliyat hizmetinde; eşyaların herhangi bir hasar almadan yeni adrese ulaştırılması hedeflenmelidir. Uzun yıllardır Ankara’da hizmet veren ve Türkiye’nin her yerine şehir dışı taşımacılık hizmeti veren firmamız; güvenli ve hasarsız şekilde müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine ulaştırmaktadır.

Deneyimli Kadro İle Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Eşya taşımacılığında herhangi bir problem çıkmaması adına nakliyat hizmetinin işinin ehli olan kişiler tarafından verilmesi gerekmektedir. Eşyaların yanlış yöntemler ile taşınmaması, kırılmamaları ve hasar almamaları için deneyimli bir kadro ile nakliyat hizmeti veren firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Firmamız uzun yıllardır nakliye sektöründe varlığını sürmektedir ve çalışanlarımızı seçerken gösterdiğimiz hassasiyeti ilk günden bugüne devam ettirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı benimsemiş, güler yüzlü, süreç ile ilgili müşterilerimize detaylı bilgileri verebilecek yetkinlikte kişileri ekibimize dahil etmekteyiz. Çalışanlarımız uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet vermiş olan, deneyimli, işinin ehli, genç ve dinamik kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların demontesini/montesini yapabilecek, eşyaları paketleyebilecek, eşyaları zarar görmeyecek şekilde yerleştirebilecek, nakliye aracını problemsiz bir şekilde sürebilecek donanımda olan kişileri ekibimize dahil etmekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Taşımacılık

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimize hizmet kalitesi konusunda yardımcı olduğumuz gibi fiyatlar konusunda da yardımcı olmaktayız. Ankara’daki adres ile taşınılacak olan adres arasındaki mesafeye, taşınacak olan eşyaların sayılarına, kullanılan nakliye yöntemlerine Ankara şehirler arası nakliye fiyatları belirlenmektedir. Müşterilerimizin eşyalarının hızlı, ekonomik ve kolay şekilde yeni adreslerine ulaşabilmesi için gerekli çabayı göstermekteyiz. Öğrencisinden çalışanına kadar her bütçeden bireyin rahatlıkla nakliye hizmeti alabilmesini sağlamaktayız. Maddi kaygıları odak noktamız haline getirerek değil, müşterilerimizin memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak fiyat politikamızı belirlemekteyiz.

Taşınma süreci birçok eşya sahibi için oldukça zorlayıcı bir süreç olmaktadır. Eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adrese taşınıp taşınamayacağı konusunda eşya sahipleri endişe duyabilmektedirler. Ankara şehir içi nakliyat hizmetinde eşyaların taşındığı mesafe her ne kadar kısa mesafe olsa da, yine de eşya sahibinin eşyalarının hasar alma riski bulunmaktadır. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının hasar alma riskini sıfıra indirmeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimize deneyimli ekiplerimiz ile beraber hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuzdaki araçlar ile müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adrese aktarımını sağlamaktayız. Eşyaların hazırlanması, paketlenmesi, depolanması, nakliyesi ve demonte olanların yeni adrese ulaştıktan sonra montajı gibi aşamaları ekibimiz üstlenmektedir.

 

  

Ankara  Şehir İçi Taşımacılıkta Önemli Noktalar

Ankara  Şehir içi nakliyatta önemli noktalara bakıldığında; hem çevreyi hem de eşya sahiplerini rahatsız etmeyecek şekilde bir nakliye planının hazırlanması gerekmektedir. Bu süreçte eşya sahiplerinin belirttikleri tarih ve saat aralıklarında kendilerine nakliye hizmeti sunmaktayız. Bu süreçte hem gürültü anlamında aynı binada oturdukları kişileri rahatsız etmemeyi hem de eşyaları çıkartırken çevreye ya da binaya zarar vermemeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimize belirttiğimiz saat aralıklarının dışına çıkmamak için trafik koşullarını hizmet vereceğimiz gün öncesinde araştırmaktayız. Bu sayede müşterilerimize daha hızlı ve pratik şekilde taşımacılık hizmeti verebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak müşterilerimizin bu süreci daha kolay şekilde atlatabilmeleri için dikkat edilmesi gereken bütün noktalara dikkat etmekte ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

İhtiyaca Göre Ankara Şehir İçi Taşımacılık Hizmeti Belirleme

Nakliye hizmetinin en verimli şekilde alınabilmesi için en kısa süre içerisinde en pratik şekilde eşyaların taşınması gerekmektedir. Yanlış bir nakliye firması, yanlış bir taşımacılık yöntemi; nakliye sürecinin gereğinden fazla problem ile geçirilmesine sebebiyet verebilmektedir. Bunun olmaması için ihtiyaca göre belirlenecek nakliyat seçenekleri ile en kaliteli şekilde taşımacılık hizmetinin verilmesi gerekmektedir.

Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaç duydukları taşımacılık hizmetine göre bir plan hazırlanmaktadır. Firmamız bu süreçte hizmet kalitesini iyileştirebilmek adına müşterilerimize çeşitli ek hizmet önerileri de yapmaktadır. Nakliye sürecinin daha hızlı şekilde gerçekleşebilmesi için sadece ihtiyaç duyulan hizmetler belirlenerek bu plan doğrultusunda hizmet verilmektedir.

Düşük Ücretler İle Şehir İçi Taşımacılık

Uygun fiyatlar ile Ankara şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firma olarak müşterilerimize standart bir fiyat politikası uygulamamaktayız. Müşterilerimiz sadece aldıkları hizmetin ücretini ödemektedirler. Dolayısı ile ihtiyaçlarına uygun hizmetleri belirleyerek bu hizmetleri talep ettiklerinde, fazla ücret ödemeden uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti alabilmektedirler. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin bütçelerine göre ayrım yapmaksızın, her müşterimize uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Şehir içi nakliyat ücretlerimizi belirlerken müşterilerimizin mevcut adresleri ile yeni adresleri arasındaki mesafeye, taşınacak eşyalarının sayısına, kullanılacak yöntemlere bakılmaktadır. Net bir fiyat verilebilmesi için müşterilerimizin firmamız ile görüşmeleri gerekmektedir.

Taşınmak gibi zorlu bir eylem, oldukça detaylı parçaların taşınmasını gerektiren Ankara evden eve nakliyat hizmeti için daha da zorlu olmaktadır. Dolayısı ile bu süreçte eşyalarının kırılmadan ya da bozulmadan yeni adreslerine ulaşabilmesi konusunda kaygılanmaları oldukça normaldir. Ancak Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye firmalarına olan güvenlerini tazelemelerini ve eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamayı istemekteyiz. Bu süreçte nakliye sektöründe kullanılan en yeni araç ve ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların zamanında teslim edilebilmesi için araçlarımızın herhangi bir arıza çıkartmayacağından emin olmakta ve bakımlarını düzenli periyotlarda yapmaktayız. Uzman kadromuz ile müşterilerimizin nakliye süreci ile ilgili sorularını cevaplandırmaktayız.

  

  

Kolay Ankara Ev Nakliyesi

Ankara’da hizmet vermeye başlayan firmamız; ev taşımayı kolaylaştıran seçenekler ile hizmet yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Taşınma süreci hem zaman isteyen hem de zahmet gerektiren bir süreç olduğu için firmamız bu sürecin müşterilerimizin üzerindeki yükünü hafifleterek bu süreci kolaylaştırabilecek bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Herhangi bir kriter kapsamında müşteri ayrımı yapmadan herkese hitap eden bir firma olmaktayız. Bütçesi daha kısıtlı ve eşya sayısı daha az olan öğrencilerden ailelere kadar herkese hitap eden bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmaması adına eşyalarının daha pratik şekilde taşınabileceği nakliye yöntemleri ile kendilerine hizmet vermekteyiz.

Hızlı Taşınma Süreci

Taşınma süreci hızlı halledilmediği sürece hem eşyaların zarar görme riski olmaktadır hem de müşterilerimiz bu süreçte mental olarak yıpranmaktadırlar. Bu sebeple taşınma sürecini hizmet vermeye başlamadan önce detaylı bir şekilde planlamakta ve Ankara hızlı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hangi gün ve saat aralıklarında hangi hizmetleri vererek müşterilerimizin taşınma sürecini yöneteceğimizi önceden belirlemekte ve bu konuda müşterilerimize de detaylı bilgi vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz yeni adreslerinde düzenlerini çok daha kısa süre içerisinde kurabilmekte ve günlük hayatları kötü etkilenmeden taşınma süreçlerini noktalayabilmektedirler.

Taşınma sürecinin daha hızlı sonuçlanabilmesi için kullandığımız yöntemlerden biri de asansörlü nakliyat hizmeti olmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarının çok daha kısa süre içerisinde, hasarsız bir şekilde aşağıya taşınabilmesi için asansörlü araçlarımızı kullanmaktayız. Zamandan ve iş gücünden kazanım sağlayan bir yöntemdir. Esasında yüksek katlı binalardan taşınmayı kolaylaştırabilmek için uygulanmaya başlayan bir yöntem olsa da, günümüzde her kat için tercih edilmektedir.

Ekonomik ve Kaliteli Ankara Nakliyat

Uygun fiyatlı taşınma seçenekleri sunan firmamız; ekonomik seçenekler sunarken kaliteli hizmet anlayışından da ödün vermemektedir. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye sürecinde sinirlerinin yıpranmaması, morallerinin bozulmaması ve bütçelerinin sarsılmaması için kendilerine işlerini ve bu süreci kolaylaştırabilecek seçenekler ile taşınma hizmeti sunmaktayız. Deneyimli personelimiz, güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin aldıkları evden eve nakliye hizmetinin fiyatlarını kendi bütçelerine göre kişiselleştirebilmeleri ve bu sayede bütçelerini en verimli şekilde kullanarak sadece ihtiyaç duydukları hizmetleri alabilmeleri mümkün olabilmektedir.

Ev veya ofis fark etmeksizin, herhangi bir yerdeki eşyaların taşınması; sorumluluk gerektiren bir durumdur. Bu süreçte yanlış firma seçimi, yanlış paketleme tekniklerinin kullanılması gibi sebepler ile taşınan eşyalar hasar alabilmektedir. Taşınan eşyaların hasar alması durumunda ise; eşya sahibinin mağdur olmaması için Ankara sigortalı nakliyat hizmetinin alınması gerekmektedir. Bu sayede uğradığı hasarı maddi olarak tazmin edebilme imkanı olmaktadır. Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını taşırken özenli ve dikkatli olmamızın yanı sıra; oldukça düşük de olsa eşyalarının hasar alma riskine karşı eşyalarını sigortalayabilmekteyiz. Bu sayede taşınma süreçleri içerisinde güvenlik açısından herhangi bir mağduriyet yaşamamaktadırlar.

  

  

Ankara Sigortalı Taşımacılık Hizmetinin Önemi

Taşınma süreci eşya sahipleri için kimi zaman mental kimi zaman da maddi açıdan zorlayıcı olmaktadır. Taşınma sürecinin uzaması, kısa süre içerisinde sonuçlanmaması, eşyaların hasar alması gibi durumlar; taşınacak olan bireylerin bu süreçte zorlanmalarına neden olabilmektedir. Aynı zamanda taşınacak olan bazı kişiler bu süreçte eşyalarının nakliye firmalarında kaybolması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalabilmektedir. Bu noktada seçilen nakliye firmasının sorgulanması gerekmektedir. Profesyonel ve kaliteli nakliye hizmeti veren bir firmada; eşyaların hasar alması, kırılması ya da kaybolması gibi durumlar yaşanmamaktadır.

Ankara Sigortalı nakliyenin önemine bakıldığında; firmamız müşterilerimizin eşyalarının nakliye süreci içerisinde herhangi bir hasar alması halinde, bu hasarı karşılayarak müşterilerimizin mağdur olmalarının önüne geçmektedir. Manevi açıdan değeri olan ya da maliyet bakımından değerli buldukları herhangi bir eşyalarını bu sayede güven içerisinde firmamıza teslim edebilmektedirler.

Taşımacılıkta Deneyimin İsmi

Nakliyede tecrübenin adresi olan firmamız; hem hizmet kalitesi hem de ekibi ile sektördeki tecrübesini kanıtlamaktadır. Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren, işinin ehli denebilecek tecrübeye ulaşmış olan, genç ve dinamik kişilerden oluşan bir çalışan kadrosu oluşturmaktayız. Çalışanlarımız güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemektedirler. Aynı zamanda hizmetlerimizde kullandığımız araç ve ekipmanların kullanımlarına hakim olan kişilerdir.

Müşterilerimiz için taşınma sürecinin oldukça rahat geçebilmesi için geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliye araçlarından kamyon ve kamyonetlere kadar müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri pek çok çeşitte araç ile hizmet vermekteyiz. Nakliye hizmetlerimiz esnasında herhangi bir problem çıkmaması adın araçlarımızı düzenli olarak yenilemekte ve aynı zamanda bakımlarını da yaptırmaktayız.

Düşük Ücretler İle Ankara Sigortalı Nakliyat

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye süreçlerini kolaylaştıracak olan hizmetleri kısıtlı bütçeleri dolayısı ile alamamalarını istememekteyiz. Bu sebeple bütün hizmetlerimizi, her bütçeden bireyin alabileceği şekilde uygun bir fiyat politikası kapsamında şekillendirmekteyiz. Ankara sigortalı nakliyat fiyatlarımızı da düşük tutmakta ve maddi ya da manevi değer verdiği eşyaların güvenli bir şekilde taşındığını bilme rahatlığını müşterilerimize yaşatmaktayız. Müşterilerimizin sigortalı nakliyat ücretleri ile ilgili net bir fiyat talep edebilmeleri için ise; firmamızı arayarak taşınacak olan eşyaları ile ilgili bilgi vermeleri yeterli olmaktadır.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.