0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız; müşterilerimizin eşyalarını hasar almadan, güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşıma amacı gütmektedir. Nurkent Nakliyat olarak Ankara sınırları içerisindeki bütün ilçelerdeki eşya sahiplerinin eşyalarını Türkiye sınırları içerisinde talep ettikleri herhangi bir yere taşıyabilmekteyiz. Bu süreçte herhangi bir zorluk yaşamamaları için kendilerine eşyaların paketlenmesinden yeni adreslere taşındıktan sonra montajının yapılmasına kadar her aşamada yardımcı olmaktayız. Müşterilerimiz için kaygı ve stres dolu, can sıkıcı olabilecek bu süreci en kolay şekilde atlatabilmeleri ve zorlanmamaları için profesyonel bir anlayış ile seneler içerisinde edindiğimiz deneyimi birleştirerek hizmet vermekteyiz.

Deneyimli Etimesgut Nakliye Ekibi

Taşınma süreci pek çok eşya sahibi için oldukça göz korkutucu bir süreç olmaktadır. Bunun sebebi ise; taşınma sürecinde nakliye firmaları ile anlaşan pek çok kişinin eşyalarının yanlış paketlenmesi, nakliye esnasında hasar alması, karşısında muhatap bulamaması, mağdur olması gibi durumlar ile karşılaşmalarıdır. Ancak deneyimli bir ekip ile bu problemlerin hepsinin ortadan kaldırılabilmesi mümkün olmaktadır.

Firmamız uzman nakliye ekiplerini bünyesinde barındırmaktadır. İşinin ehli, deneyimli, genç, dinamik, güler yüzlü, hizmet anlayışımızı benimsemiş olan kişileri işe alarak nakliye ekiplerimize dahil etmekteyiz. Müşterilerimizin talep ettikleri hizmetler doğrultusunda bir ekip oluşturmaktayız. Ekiplerimizde talep edilen hizmetler konusunda bir görev paylaşımı yapılmaktadır ve ekibimizin her çalışanı başka bir konu ile ilgili uzmanlaşmış bir kişiden oluşmaktadır.

Nakliye Firmasının Doğru Tercih Edilmesi

Yanlış nakliye firması, yanlış nakliye yöntemleri demektir. Bu da nakliye süreci içerisinde telafisi olmayan hataların olması ve müşterilerimizin eşyalarının hasar görmesi anlamına gelmektedir. Doğru nakliye firması seçimi sonucunda taşınma süreci ile ilgili kaygı duyulabilecek herhangi bir durum olmamaktadır.

Çözüm odaklı olan nakliye firmamız; müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Müşterilerimizin istekleri ve beklentileri doğrultusunda kendilerine en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu süreçte müşterilerimize uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Her bütçeden her meslek grubundan kişiye uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti sunmaktayız.

Etimesgut Asansörlü Ev Taşımacılığı

Etimesgut asansörlü nakliyat hizmeti; zaman içerisinde eşyaların daha hızlı ve hasarsız şekilde taşınmasına doğan ihtiyaçtan doğmuştur. Evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle yüksek katlı binalarda oturan ve binaları dar merdivenlere sahip olan kişiler tarafından asansörlü ev taşımacılığı talep edilmektedir. Ancak Nurkent Nakliyat olarak günümüzde asansörlü araçlarımızı birçok müşterimiz için kullanmaktayız. Çok daha kısa süre içerisinde, en hasarsız şekilde eşyalarını çıkartabilmek için kullandığımız bir yöntem olmaktadır. Geniş pencereler, balkonlar ve teraslar; eşyaları çıkartabilmek için araçların paletlerini sabitlemeyi tercih ettiğimiz alanlar olmaktadır. Doğru açı ile sabitleme işlemini yaptıktan sonra asansörlü nakliye araçları ile çıkartılacak olan eşyaların herhangi bir zarar görme riski bulunmamaktadır. İş gücünü ve maliyeti azaltan bir yöntem olduğu için asansörlü nakliye hizmetinin fiyatları da oldukça uygundur.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.