0543 694 75 28
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@nurkentnakliyat.com

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır Çankaya evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız; ev taşımacılığının risklerinin bilincinde olmaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin eşyalarının hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için hangi önlemlerin alınması ve risklerin ne şekilde ortadan kaldırılması gerektiği konusunda firmamız oldukça deneyimlidir. Nurkent Nakliyat olarak nakliye sektörüne yeni bir soluk getirmekle beraber müşterilerimiz için taşınma sürecini bir yük olmaktan çıkartmayı amaçlamaktayız. Bu süreci geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile beraber atlatmaktayız. Müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarına uygun araçları filomuzda her daim bulundurmaktayız.

Güvenilir Ev Nakliyatı

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Ankara’da, başarılı nakliye hizmetlerimiz ile beraber sektörün önde gelen firmaları arasına ismimizi yazdırmayı başarmış bulunmaktayız. Ev nakliyatının oldukça yorucu olabileceği bu süreçte, müşterilerimiz için nakliye sürecinin daha kolay olabilmesini sağlamaktayız. Eşyalarının tamamını veya bir kısmını taşıtmak istemeleri fark etmeksizin, eşyalarını aynı özen ile taşımaktayız. Müşterilerimizin taşınma süreçlerinde vakit kaybı yaşamamalarını sağlamaktayız. Kendilerinin almak istedikleri hizmet doğrultusunda taşınma süreçlerinin ne kadar süreceğini önceden hesaplamakta ve buna göre talep ettikleri gün ve saat aralığında bu taşınma hizmetini vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz rutin hayatlarından ödün vermek zorunda kalmadan taşınma süreçlerini tamamlayabilmektedirler. Şehir içi ya da Çankaya şehir dışı nakliyat hizmeti fark etmeksizin müşterilerimize deneyimli ekiplerimiz ile sıfır hasar hizmetin garantisini vermekteyiz.

Uygun Fiyatlı Ev Nakliyatı Hizmetleri

Uzun senelerdir hizmet veren bir nakliye firması olarak müşterilerimize düşük fiyatlar ile yüksek kalitede nakliye hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmetler kapsamında net bir fiyat vermekteyiz. Bu fiyatı onaylamaları durumunda randevu oluşturdukları gün ve saatte taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizden herhangi bir ek ücret talep etmediğimiz gibi düşük fiyatlı evden eve nakliyat hizmetimizi de en kısa süre içerisinde vermekteyiz. Taşınacak olan eşya sayısına, mesafeye veya ayrılan bütçeye bakmadan ve maddi kaygı gözetmeden; her müşterimiz için uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktayız.

Ev Taşımacılığında Sunulan Hizmetler

Nurkent Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir şekilde zarar görmemesi için hizmet kalitemizi iyileştirmeye devam etmekteyiz. Eşyaların yapılarına, büyüklüklerine bakılmadan bütün eşyaları güvenli bir şekilde taşıyabilmenin garantisini vermekteyiz. Bu süreçte müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz hizmetler ise aşağıda verilmiştir:

  • Yüksek katlı binalarda oturan veya dar merdivenlere sahip evleri olan müşterilerimize Çankaya asansörlü nakliye hizmeti sunmaktayız.
  • Eşyalarını paketlemek ile uğraşmak istemeyen veya kırılabilecek eşyaları olduğu için doğru paketleme yöntemlerini bilmeyen müşterilerimize eşya paketleme hizmeti vermekteyiz.
  • Eşyalarının taşınacağı yeni evleri hazır olmayan müşterilerimiz için eşya depolama hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Eşyaların hasarsız bir şekilde taşınacağı konusunda deneyimimize güvenerek garanti verebilmekteyiz. Ancak sigortalı nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir nedenden ötürü nakliye esnasında alabileceği en ufak zarar sonucunda hasarı karşılamaktayız.

Ankara Nurkent Nakliyat ile birlikte sizlerde profesyonel ve yenilikçi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz için detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Demetgül Mah. 417. Sk. No:39, Yenimahalle/Ankara
 
Telefon
 
0543 694 75 28    
  
0312 334 75 28
 
Email
info@nurkentnakliyat.com
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.